5 (100%) 1 vote

Zbavte sa raz a navždy nepríjemných škodcov

 

Potkany, kuny, ale aj lesná zver znepríjemňuje život viacerým ľuďom žijúcim v blízkosti lesov a na dedine. Ak máte problémy predovšetkým so škodcami ako napríklad s kunami, či potkanmi, je dobré nájsť spôsob, ako sa ich raz a navždy zbaviť, aby vám nespôsobovali škody na majetku.

Čo robiť, aby ste sa týchto škodcov zbavili?

Zbavte sa raz a navždy nepríjemných škodcov

Na začiatok ich monitorujte

 

Ako na potvoru, keď potrebujete vedieť koľko kusov vám behá po pozemku a ničí majetok, nie je možné to zistiť, nakoľko sú títo škodcovia plachí a nechcú sa vám ukázať. Na začiatok je však potrebné monitorovať ich. Je potrebné zistiť, kde majú hniezdo, kde sa zdržiavajú počas dňa a hlavne je potrebné zistiť, koľko kusov cca máte na pozemku. Pomôcť si môžete výkonnejšími fotopascami FOXCAM, ktoré sú ideálne na stráženie objektov, fotenie divej zveri, ale aj na monitorovanie škodcov ako vo vašom prípade.

Otrava

Pomôcť si môžete aj klasickou otravou a pascami na myši. Nemáte však záruku, že všetci škodcovia sa ulakomia na pamlsky, ktoré sú vlastne otrava. Ak však chcete byť humánny a nechcete zviera zabiť, odporúča sa kúpiť si živolovné pasce na kuny a potkany.

Zbavte sa raz a navždy nepríjemných škodcov

Pasce na kuny a potkany

 

Pasce na kuny a potkany za skvelé ceny vás dokážu pomerne rýchlo zbaviť škodcov. Jedná sa o živolovné pasce, ktoré majú za úlohu zviera odchytiť a nie ho usmrtiť. Takto sa vám podarí skôr zbaviť všetkých škodcov a budete si môcť pokojne nažívať.

Ak máte na záhrade hydinu, o to viac vám budú znepríjemňovať život práve potkany a kuny. Odporúčame vám skontrolovať si kurník, povalu a šopy, ktoré máte pri svojom rodinnom dome.

Možno práve v týchto miestach nájdete týchto škodcov. Všímajte si aj trus a podľa toho umiestňujte tieto pasce. Je dôležité, aby boli pasce „na očiach“ týchto škodcov. Stačí dobrý pamlsok a zviera je v pasci.

Zbavte sa raz a navždy nepríjemných škodcov. Odporúčame použiť živolovné pasce a kvalitnú otravu.