5 (100%) 1 vote

Vylepšenia, ktoré môžu vášmu autu pomôcť

 

Každý majiteľ staršieho automobilu túži, aby mu jeho auto slúžilo dlhé roky. Bez určitých vylepšení a opráv to však nebude možné. Ak si túžite vaše auto vylepšiť, máme pre vás tipy,  aké vylepšenia môžu vášmu autu pomôcť.

 

Športový výfuk

 

Viacerí muži, najmä tie mladšie ročníky, chcú mať nielen peknú karosériu, ale aj kvalitnejší výfuk. Chcú ho počuť, chcú lepší výkon a práve preto si dávajú montovať nový športový výfuk. Výkon športového výfuku by nemal byť počuť v kabíne, ale len vonku, a to pri zvýšených otáčkach.

Ak chcete nejaké vylepšenie, nahraďte starý výfuk novým športovým výfukom.

 

Chiptuning

 

Každý prístroj je riadený niečím. Motor vášho auta je ovládaný riadiacou jednotkou. Bez tohto zariadenia by auto nemohlo fungovať. Na základe konkrétnych údajov riadia riadiace jednotky základné funkcie motora ako napríklad reguláciu otáčok, či nastavovanie zapaľovania.

Ak ale chcete vylepšiť váš automobil, odporúčame chiptuning. Čo to vlastne je? Jedná sa vlastne o optimalizáciu parametrov a softvéru riadiacej jednotky. Dosiahnete tým zvýšenie výkonu a krútiaceho momentu až o 40%. Dokážete tým znížiť spotrebu auta až o 15%, čo je celkom slušné číslo.

Deflektory

 

Protiprievanové lišty, ktoré dokážete namontovať aj bez akejkoľvek pomoci, patria medzi obľúbené vylepšenia viacerých majiteľov áut. Ak chcete zabezpečiť prirodzenú cirkuláciu vzduchu, odporúčame vám kúpiť si protiprievanové lišty, známe aj ako deflektory. Tieto lišty je potrebné vyberať vždy až na základe toho, aký model a značku auta máte.

Odporúčajú sa najmä tým, ktorým vadí klimatizácia a túžia mať prísun čerstvého vzduchu bez toho, aby ich počas jazdy ofúklo.

 

Vyberte si niektoré z týchto vylepšení. Ak sa vám nič z tohto nepozdáva, doprajte vášmu autu nové disky. Moderné, nové, neopotrebované disky kolesá vášho tátoša parádne skrášlia.