5 (100%) 1 vote

Vyberte si modernú tieniacu techniku do svojej domácnosti

 

Úlohou tieniacej techniky je v prvom rade regulovať slnečné lúče a chrániť pred nimi interiérové priestory. Kým v zime nám slúžia ako ochrana pred verejným osvetlením, či zvedavými pohľadmi, v lete nám zase interiér chránia pred nadmerným prehrievaním.

Vyberte si modernú tieniacu techniku do svojej domácnosti.

 

Vertikálne žalúzie

 

Klasické interiérové žalúzie je aj napriek neustále novým tieniacim technikám stále obľúbená tieniaca technika. Ak ale túžite po modernejšom žalúzií, nahraďte klasické novými vertikálnymi žalúziami. Ak máte moderný interiér, látkové vertikálne žalúzie vám perfektne vynikne práve v takomto interiéri. V súčasnosti je aj veľmi obľúbené drevené vertikálne žalúzie. To sa odporúča predovšetkým na veľké presklené plochy, napríklad do obývačky, z ktorej máte plynulý prechod do exteriéru, na terasu. Zaujať vás môže aj šnúrové vertikálne žalúzie v modernom prevedení.

Ak chcete vo svojej domácnosti modernú tieniacu techniku, vertikálne žalúzie spĺňa všetky predpoklady stať sa modernou tieniacou technikou vašej domácnosti.

Vyberte si konkrétny typ vertikálneho žalúzia a ochráňte svoju domácnosť pred zvedavými pohľadmi a pred slnečnými lúčmi v letných mesiacoch.

 

Rolety

 

Tento praktický doplnok domácnosti a zároveň tieniaca technika, ktorá chráni pred slnečnými lúčmi, vám môže tiež priniesť potrebnú ochranu. Ak vás vertikálne žalúzie príliš nezaujalo, pozrite si bohatú ponuku moderných roliet a vyberte si rolety, ktoré sa vám najviac hodia do domácnosti. Na výber máte z týchto kvalitných roliet – z retiazkových, motorických, pružinových, bambusových, či vonkajších. Vyberte si také rolety, ktoré vám zapasujú k vybaveniu interiéru a ktoré podľa vás ochránia najviac najmä pred slnečnými lúčmi. Všetky sú kvalitné, preto výber bude ťažší ako si myslíte.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: yampi  / Shutterstock.com