5 (100%) 1 vote

Vyberte originálne firemné darčeky pre dlhoročných obchodných partnerov

 

Poďakovať za spoluprácu nemusíte automaticky len v závere roka, ale môžete to urobiť kedykoľvek počas roka. Každý podnikateľský subjekt si takéto dlhoročné spolupráce cení a preto sa takýmto partnerov poďakuje za spoluprácu aj viackrát ročne.

 

Ak by ste sa v najbližšej dobe chceli svojim obchodným partnerom poďakovať za spoluprácu, vyberte si niektoré z týchto originálnych darov.

 

Káva

 

Káva pre firmy je veľmi dobrým darčekom pre obchodných partnerov, firmy, s ktorými spolupracujete. Takéto kávy ale môžete poskytnúť aj zamestnancom svojej firmy.

Odporúčame vyberať kvalitnejšiu kávu, ideálne z dobrej slovenskej pražiarne kávy, v krásnom balení. Balenia kávy môžete zabaliť do darčekového košíka spolu s chutným vínom.

Ak ale nechcete kávu kombinovať v darčekovom balení s alkoholom, odporúčame vám dokúpiť sadu originálny šálok na kávu s podšálkami.

 

Diáre, zápisníky, či stolné kalendáre

 

Veľmi originálnymi a zároveň praktickými firemnými darčekmi sú diáre, zápisníky, či stolné kalendáre. Podarujte obchodných partnerom a im zamestnancom tieto darčeky a uvidíte, že tým určite potešíte. Jedná sa o praktické darčeky, ktoré obchodný partner, ale aj jeho zamestnanci vo firme určite využijú. Ak sa rozhodnete kúpiť gurmánsku kávu, nič tým nepokazíte. Nič nepokazíte ani kúpu týchto firemných darčekov.

 

Odporúčame vám dať si vyrobiť diáre, zápisníky s logom vašej firmy a odporúčame vám dať si vyrobiť aj firemné stolné kalendáre.

 

Potešiť firemnými darčekmi svojich obchodných partnerov môžete kedykoľvek. Okrem kávy, dobrého vína, diárov, zápisníkov, či stolných kalendárov odporúčame podarovať napríklad aj hrnčeky s potlačou, či napríklad písacie potreby s logom vašej firmy.

Takéto darčeky sú využiteľné a o to predsa ide. Nikdy nekupujte zbytočnosti, ktoré by vášmu obchodnému partnerovi boli skôr na obtiaž.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Theeraphong  / Shutterstock.com