5 (100%) 1 vote

Vyberte kvalitné krmivo pre vášho psíka

 

Najvernejším priateľom človeka je a vždy bude pes. Každý psík si síce nejaký čas zvyká na nový domov, no akonáhle si zvykne, nepohne sa ani na krok od svojho majiteľa.

Ak máte, alebo si plánujete zaobstarať štvornohého miláčika, vedzte, že odteraz máte v rodine o jedného člena viac. Tak, ako vyberáte kvalitné potraviny pre seba a svojich blízkych, tak aj pre psíka budete potrebovať len to najlepšie.

Vyberte kvalitné krmivo pre vášho psíka

Vitamíny a minerály

 

Ak chcete svojmu psovi kúpiť to najkvalitnejšie krmivo pre psov, musíte siahnuť hlbšie do vrecka. Najkvalitnejšie krmivo obsahuje vitamíny a minerály, ktoré pes potrebuje pre zdravý vývoj. Krmivo musí byť zdraviu prospešné, nesmie zaťažovať tráviace ústrojenstvo a zloženie nesmie obsahovať umelé prísady, látky, ktoré by nepriaznivo vplývali na vývoj psa.

Ak chcete, aby bol váš pes zdravý, kupujte najkvalitnejšie krmivo pre psov, ktoré obsahuje veľa vitamínov a minerálov.

Výber prispôsobujte plemenu, veku, aktivite a špecifickým potrebám

 

Aby ste si z tak veľkej ponuky krmiva vedeli vybrať správne, nezabúdajte, že každý pes vyžaduje niečo iné. Pri výbere nového krmiva, vrátate zdravých konzerv pre psov prispôsobujte výber plemenu, veku psa, aktivite a samozrejme aj rôznym iným špecifickým podmienkam. V opačnom prípade by pes nemal všetky potrebné vitamíny a minerály, ktoré by pozitívne vplývali na jeho vývoj.

Vyberte kvalitné krmivo pre vášho psíka

Prémiové značky

 

Kvalitné krmivo nájdete vždy len medzi prémiovými značkami. Doprajte svojmu psíkovi to, po čom jeho žalúdok túži. Kupovať umeliny, ktoré žalúdok psa len zbytočne dráždia, vás vyjde poriadne draho. Čudovali by ste sa, ale aj pes môže mať intoleranciu, alergiu a dokonca aj astmatický záchvat. Ak máte šľachteného psa, o to väčší pozor by ste si mali dávať na výber krmiva. Aj váš pes si predsa zaslúži kvalitnú stravu, tak prečo mu ju nekupovať, keď viete, že prospieva jeho zdraviu?