5 (100%) 1 vote

Praktické rady pre tých, ktorí plánujú vyberať a kupovať svadobné obrúčky

 

Aj keď minulý rok poznačila svadobnú sezónu pandémia, vyzerá to tak, že tento rok to nebude také, ako minulý rok. Ak vás tento rok čaká svadba, už teraz pomaličky plánujete ako bude svadba prebiehať a dolaďujete viaceré detaily, aby váš deň D dopadol nad očakávania.

 

Ak sa ale chystáte kupovať svadobné obrúčky, ponúkame praktické rady, ktoré pri nakupovaní svadobných obrúčok oceníte.

 

Výber obrúčok prispôsobujte svojim šperkom a zásnubnému prsteňu

 

Pri výbere obrúčok je potrebné vždy zohľadňovať to, aké šperky žena nosí. Ak obľubuje zlaté šperky z klasického žltého zlata, vtedy je potrebné vyberať obrúčky zo žltého zlata. Ak ale nosí strieborné šperky, či šperky z bieleho zlata, vtedy je potrebné vybrať práve šperky z bieleho zlata, či strieborné obrúčky.

 

Zároveň je veľmi dôležité prispôsobiť výber aj zásnubnému prsteňu. Ak muž podaruje žene prsteň konkrétneho materiálu, práve z tohto materiálu by snúbenci mali vyberať aj svoje svadobné obrúčky.

 

Spravte si prieskum trhu

 

Ak plánujete vyberať a kupovať svadobné obrúčky, je veľmi dôležité spraviť si aj prieskum trhu. Na začiatok odporúčame vytvoriť si zoznam klenotníctiev vo vašom meste, či v okolitých mestách. Ak majú tieto klenotníctva aj eshop, odporúčame pozrieť ponuku svadobných obrúčok. Ponuka svadobných obrúčok vám pomôže zorientovať sa, aké obrúčky sú trendy, o aké je záujem.

Ak si spravíte prieskum, o to jednoduchšie sa vám budú vyberať konkrétne svadobné obrúčky.

 

Odporúčame vám kupovať pánsku a dámsku svadobnú obrúčku z ponuky súprav svadobných obrúčok. Vo väčšine klenotníctvach je možnosť kombinácie, ale určite chcete, aby partnerova a vaša obrúčka k sebe dokonale ladili.

 

Výber obrúčok nenechávajte na poslednú chvíľu, ale zároveň neobjednávajte ich ihneď po zásnubách. Na začiatok si ale vyberte klenotníctvo, kde si kúpite svoje svadobné obrúčky a na základe termínu sobáša sa dohodnete, kedy vám stačí objednať obrúčky.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Rustle  / Shutterstock.com