5 (100%) 1 vote

Pomôžeme vám vybrať si tonery, s ktorými budete spokojní

 

Tlačiarne sú dôležitými súčasťami domácností podobne ako aj tablety, či notebooky. Aby ale mohli tlačiarne fungovať, na ich prevádzku bude potrebné zabezpečiť tonery. Ak sa ale nevyznáte v toneroch, ale chceli by ste si zaobstarať dobré tonery do vašej novej modernej tlačiarne, ako postupovať pri výbere a ako si vybrať správne tonery, s ktorými budete spokojní?

Najlepšiu kvalitu ponúkajú originálne tonery

 

Ak chcete mať tú najlepšiu kvalitu, potom by ste si z ponuky mali vyberať originálne tonery. Sú to tonery, ktoré vám poskytnú najvyššiu kvalitu tlače a sú vhodné najmä do firemných tlačiarní, či do rôznych kancelárií, kde sa dennodenne tlačí a je potrebná vysoká kvalita tlače. Bežného zákazníka môže odradiť vyššia cena, ale ak vás cena neobmedzuje, môžete si kúpiť aj takéto tonery.

Nové tonery môžete objednávať aj na internete, preto ak máte záujem práve o originálne tonery, nie je problém si ich objednať aj cez internet.

Ceny sú vysoké najmä preto, lebo tieto tonery vyrábajú firmy, ktoré sa špecializujú aj na výrobu tlačiarní. V podstate si zaplatíte aj za značku.

 

Kompatibilné tonery

 

Ak si chcete vybrať správne tonery do vašej tlačiarne, no zároveň neplatiť príliš veľa peňazí, siahnite po kompatibilných toneroch. Sú to tonery, ktoré sa kvalitou najviac podobajú tým originálnym. Dlho vydržia, kvalitne tlačia a hlavne sú cenovo prijateľné.

Ak ste si kúpili známu značku tlačiarní – tlačiareň Canon, objednajte si tonery Canon z ponuky kompatibilných tonerov.

Pri výbere tonerov je potrebné zohľadniť nielen samotnú značku tlačiarne, ale aj to, či sa jedná o atramentovú, či laserovú tlačiareň. Nemôžete dávať atramentové tonery do laserových tlačiarní a laserové tonery do atramentových. Dávajte si na to veľký pozor. Iba vtedy sa vám podarí vybrať si správny toner do vašej kvalitnej tlačiarne.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Quang Ho  / Shutterstock.com