5 (100%) 1 vote

Plánujete modernizáciu predajne? Investujte predovšetkým do týchto vecí

 

Aj keď situácia ohľadom koronavírusu skomplikovala podnikanie viacerým podnikateľom, viacerí podnikatelia využili tento čas na modernizáciu predajne. Priamy kontakt s obchodníkmi nič nevynahradí a preto aj napriek možnosti nakupovať cez internet si viacerí zákazníci vyberajú obchodné prevádzky.

Ak ale plánujete modernizáciu predajne, investujte predovšetkým do týchto vecí.

Nové pokladne

 

Začať by ste mali investíciou do nových pokladní. Finančná správa zaviedla projekt online napojenia všetkých pokladníc na portál Finančnej správy, čiže na portál eKasa. Takýto krok bol zavedený práve za účelom daňových podvodov.

Ak si plánujete kúpiť novú pokladňu, tak nech je to eKasa pokladničné riešenie, čo znamená, že aj táto nová pokladňa bude napojená na eKasu.

Nové osvetlenie obchodnej prevádzky

 

Pri modernizácii obchodnej prevádzky okrem výmeny pokladne za novú pokladňu odporúčame dať si vymeniť osvetlenie obchodnej prevádzky. Vo všeobecnosti sa odporúča úsporné LED osvetlenie obchodnej prevádzky, ktoré je nielenže úsporné, ale aj veľmi dobre presvetlí obchodné prevádzky s malým množstvom okien.

Takto dokonca zákazníkov presvedčíte k nákupu. Práve osvetlenie totiž výrazne vplýva aj na nákupné zvyky zákazníkov.

Nové polepy výkladov a nové regále

 

Ak plánujete modernizáciu obchodnej prevádzky, okrem novej pokladni a nového osvetlenia obchodnej prevádzky vám odporúčame zainvestovať aj do nových regálov a polepov výkladov. Nové vizuálne zaujímavé reklamné polepy na obchodných prevádzkach prilákajú nových zákazníkov a nové regály vám umožnia lepšie usporiadať daný tovar tak, aby to nepôsobilo chaoticky.

Modernizácia predajne je nutná, preto rozhodne nič nepodceňte a investujte do potrebných vecí, ktoré je potrebné vymeniť, aby ste mohli naďalej podnikať bez problémov a hlavne, aby vám naďalej do predajní chodili noví zákazníci.

Zdroj obrázka:

Autor: Nejron Photo / Shutterstock.com