5 (100%) 1 vote

Originálne a zároveň praktické darčeky pre mužov

 

Vianoce tu máme za pár týždňov a možno už začínate uvažovať nad tým, čo kúpite svojim najbližším pod vianočný stromček. Včasné nakupovanie darčekov praktizujú predovšetkým ženy. Muži si ho nechávajú na poslednú chvíľu.

Viete ale aké originálne a zároveň praktické darčeky pre mužov by ste mohli kúpiť svojmu partnerovi/manželovi?

Pánske tašky

 

Každý muž ocení pánske tašky. Pri výbere pánskych tašiek muži zohľadňujú hlavne veľkosť a materiál, z ktorého je taška vyrobená. Aj keď veľa mužov preferuje malé pánske športové crossbody tašky, kožené pánske tašky tiež ocenia. Koža je kvalitný materiál, ktorý pri pravidelnej starostlivosti vydrží roky. Ak si muži kúpia niečo, tak nech je to kvalitné!

Ak teda chcete svojho partnera potešiť, kúpte mu farebne neutrálnu koženú pánsku tašku, do ktorej zmestí to najpotrebnejšie.

Pánske košele

 

Darček, ktorý dostaneme, by mal byť použiteľný. Riaďte sa týmto aj pri výbere darčekov pre svojho partnera. Okrem pánskych tašiek odporúčame kúpiť oblečenie, elegantné oblečenie.

Medzi elegantné kúsky oblečenia, ktoré váš partner vynosí a je vysoká pravdepodobnosť, že sa mu trafíte do vkusu a vyberiete vhodnú veľkosť, patria pánske košele. Vyberajte štýlové košele, ktoré sú v takom strihu, ktorý pristane vášmu drahému.

Ak má váš partner vypracovanú hruď, vyberte košele v slim fit strihu. Ak má váš partner postavu plnších tvarov, vyberajte skôr košele v mierne zúženom strihu.

BIO kozmetika na úpravu brady/ na holenie

 

Okrem pánskych tašiek a pánskych košieľ vyberte pre svojich partnerov napríklad kozmetiku na úpravu brady – prípravky na holenie, pomôcky na zastrihávanie brady.

Kozmetika je praktický a zároveň originálny darček. Originálny to bude vtedy, ak vyberiete prírodnú bio kozmetiku na úpravu brady. Takýto darček partner nebude čakať.

Ak si váš partner necháva bradu, odporúčame vám kúpiť mu aj hrebeň na úpravu brady – ideálne drevený hrebeň.

Zdroj obrázka:

Autor: Stock-Studio / Shutterstock.com