5 (100%) 2 votes

Obrazy na mieru nie len pre milovníkov umenia

Obraz, plagáty či fotografie zdobia väčšinu bytov a priestor je vďaka nim veselší, útulnejší a krajší.  Obrazy na mieru sú skvelý spôsob ako vyjadriť svoj vkus a štýl, pretože okrem rozmerov si môžete vybrať aj ľubovoľný obrázok alebo fotku.

Obrazy na mieru nie len pre milovníkov umenia

Obraz podľa vašich predstáv

Obrazy na mieru môžu vyzerať presne tak, ako si predstavujete. Výrobca alebo predajca obvykle má ponuku obrazov pričom môže ísť o známe umelecké diela, pop art, abstrakcie a pod. Ak si nevyberiete z ponuky alebo chcete niečo originálne, čo má pre vás osobitý význam môžete použiť vlastnú fotku, fotku z fotobanky alebo vlastný grafický návrh. Voľnosť máte aj ohľadom rozmerov.

Okrem štandardných formátov si môžete zvoliť aj vlastné rozmery a nechať si vytlačiť fotku alebo obraz na mieru pokojne aj na celú stenu. Technológia, rozmery papiera a materiálov, na ktorý sa fotky tlačia so sebou prinášajú určité obmedzenia, ale nie dnes nie je problém ani s veľkými formátmi. Samozrejme treba brať ohľad na rozlíšenie a formát, resp. pomer strán originálnej fotky.

Obrazy na mieru nie len pre milovníkov umenia

Možnosti sú takmer neobmedzené

Obraz sa asi najčastejšie tlačí na plátno, ktoré sa naťahuje na drevený rám. Na bavlnené plátno sa dá vytlačiť fotka alebo akýkoľvek obrázok. Ak chcete niečo modernejšie a skôr ako obraz by ste prijali plagát, nebude to problém. Vybraný motív je možné vytlačiť aj na matný alebo lesklý papier a orezať na ľubovoľný formát. Ďalšou možnosťou je nálepka na stenu, ktorá obvykle tlačí na PVC vinyl a taktiež sa dá orezať na požadovaný formát. Tlač sa dá spraviť aj na akrylovú dosku, magnetickú fóliu alebo prírodný papier. Takéto služby využijete nie len na skrášlenie domácnosti, ale aj vo firme. Okrem fotiek a obrazov sa pochopiteľne dajú vytlačiť aj nápisy, názvy alebo logá firiem.