5 (100%) 1 vote

Nové kúsky do dámskeho šatníka a botníka

 

Preriedili ste oblečenie a obuv a hľadáte zaujímavé kúsky, ktoré by oživili váš dámsky šatník a botník? Ponúkame vám pár zaujímavých tipov na nové kúsky do moderných dámskych šatníkov a botníkov. Vyberte si z nich tie, v ktorých sa budete cítiť najpohodlnejšie.

Dámske tenisky

 

Niet univerzálnejšej obuvi, ktorú môžete nosiť od skorej jari do neskorej jesene. Dámske tenisky na tenkej podrážke, na platforme, biele, sivé, či výrazné farebné môžete nosiť k rôznym kúskom oblečenia v šatníku a už dávno neplatí, že tenisky môžete nosiť len k športovému oblečeniu.

Odporúčame si kúpiť kožené dámske tenisky, ale aj klasické „plátenky“. Posledné menované využijete najmä v lete. Dámske tenisky môžete kombinovať aj k sakám z teplákoviny, aj k jednoduchým blúzkam s džínsami. Sú nositeľné aj do zamestnania a nielen na športovanie, či voľnočasové aktivity.

 

Dámske mikiny

 

Moderné dámske mikiny s kapucňou môžete mať k športovému oblečeniu, ako napríklad k legínam, teplákom, či k džínsom. Odporúčame dámske mikiny z počesanej teplákoviny, ktorá je mäkučká, hrejivá a vetruvzdorná. Dámske mikiny kupujte podľa účelu. Ak potrebujete mikinu na turistiku, odporúčame flísové mikiny so zvýšeným límcom v slim fit strihu.

Na voľnočasové aktivity odporúčame dlhé dámske mikiny voľnejšieho strihu v neutrálnych farbách.

Kulotky

 

Pracujete v kancelárii a neviete, čo si v lete obliecť do práce? Odporúčame vám doplniť svoj šatník o kulotky. Skrátené a zároveň rozšírené nohavice poskytujú príjemnú voľnosť, vzdušnosť a zároveň neodhaľujú viac, ako by mali. Obľubujú ich matky, ale aj pracujúce ženy.

Odporúčame kupovať kulotky zo 100% bavlny, z lyocellu, z modalu, ale aj z ľanu. Tieto materiály sú extrémne príjemne najmä v lete, kedy je sezóna kulotiek.

 

Ak chcete nové kúsky do botníka a šatníka, rozhodne vám odporúčame nové dámske tenisky v neutrálnej farbe, moderné dámske mikiny s kapucňou (ale aj bez) a pohodlné dámske kulotky.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor:  Camel Case / Shutterstock.com