5 (100%) 1 vote

Nová moderná tieniaca technika, ktorá vynikne v moderne zariadených interiéroch

 

Tienenie interiérových priestorov je nevyhnutnosťou a musíme sa ním zaoberať pri zariaďovaní domácnosti. Vo väčšine bytov a rodinných domoch jasne dominujú žalúzie a rolety, no toto nie je jediná tieniaca technika, ktorá dokáže poskytnúť 100% ochranu pred slnečnými lúčmi.

Aká nová moderná tieniaca technika môže vyniknúť v moderne zariadených priestoroch?

Nová moderná tieniaca technika, ktorá vynikne v moderne zariadených interiéroch

Látkové rolety

 

Klasické rolety, na ktoré sme boli zvyknutí, nahrádzajú modernejšie látkové rolety. Klasické rolety sa predávali len v základných farbách, no látkové rolety ponúkajú podstatne väčší výber farebných prevedení. Látkové rolety sa navíjajú na hriadeľ a môžu byť otvorené alebo skryté v kazete. Na výber máte z množstva kvalitných látok, ktoré sú pevné a zvládnu aj náročnejšie podmienky.

Nech potrebujete akúkoľvek veľkosť látkových roliet, nemusíte sa báť, že by vám látkové rolety neponúkli v takých veľkostiach, v akých potrebujete.

Látkové rolety sú štýlové, trendy a hlavne nadčasové. Stačí ich zladiť s moderným vybavením izieb a máte dokonalé tienenie v lete i v iných ročných obdobiach.

Motorické závesy

 

Ak žijete v moderných bytoch, či rodinných domoch s presklenenými plochami, látkové rolety vám budú nanič. Krajšie na týchto oknách vyniknú motorické závesy. Jedná sa o elektrické závesy, ktoré môžete ovládať aj z pohodlia gauča. Ovládač je možné mať pripevnený na stene, ale môžete ho mať aj v ruke a bez toho, aby ste vstali, si môžete zatiahnuť/odtiahnuť motorické závesy. Vysokokvalitné motorické závesy pristanú inteligentným domácnostiam. Krásne ale vyniknú hlavne v moderných minimalistických interiéroch.

Odporúčajú sa na veľké plochy, ale môžete ich dávať hlavne do spální, či detských izieb.

 

Ak máte moderne zariadený interiér, alebo ho aspoň plánujete moderne zariaďovať, okrem nábytku vymeňte aj tieniacu techniku za modernejšiu. Uprednostnite látkové rolety, ale aj motorické záv