Rate this post

Vybrať dobrú práčku a k tomu ešte za rozumnú cenu. K tomu, aby ste sa lepšie zorientovali Vám pomôžeme. Našim cieľom je Vám dobre poradiť, aby ste boli s výberom spokojní. Najlepšie práčky = najlepšie pranie.

Podľa parametrov sa predsa vyberá lepšie, veď len najlepšie práčky sú skvelým výberom. Treba vidieť aké sú dobré aké sú zlé. No výber práčky, ktorá by bola najlepšia je len na Vás. Je postavený na dobrých parametroch. Všade sú len číselné údaje, funkcie takmer bez vysvetlení, všelijaké parametre. Už len kúpiť najlepšiu práčku. V práčke sa dá prať akékoľvek oblečenie, či už tričká, nohavice, šaty, sukne, dámske nohavičky alebo čokoľvek iné.

práčka

S rastúcou sumou sa diametrálne aj odlišujú parametre. V neposlednom rade si viete aj zvoliť farbu. Nie je prioritne dané, že práčka musí byť len biela. V ponuke sú čierne aj strieborné prevedenie.  Ak patríte medzi užívateľov, ktorí sú náročnejší, firma LG Vám ponúkne aj odvážnejšie odtiene.

Jediná nevýhoda, ktorá je pri kúpe práčky, je, že miestnosť musí byť priestranná. Práčka bude potrebovať viac priestoru.

Vrchné plnenie práčok je obrovskou výhodou . Rozhodnite sa! Práčka alebo práčka so šušičkou 2 v 1?

Najlepšie práčky

Akú hlučnosť by mala mať práčka?

Hlučnosť počas samotného prania vie niekedy aj prekážať. Špičkové práčky majú sú však na takej úrovni, že ich takmer nie je ani počuť. Mnohým domácnostiam hluk práčky prekáža, hlavne keď sú v menších miestnostiach.

Na výber máte z práčok, ktoré sú najtichšie, stredne hlučné, ale aj také ktoré majú tiché alebo hlučné odstreďovanie.

A čo viac je dôležité? Napríklad spotreba vody je tiež sledovaná užívateľmi. Čo je logické, že  každý si vyberie variant, ktorý je ekonomickejší.  Najlepšie modely práčok dosahujú úroveň A +++. Ak zohľadníte niekoľko ročnú prevádzku, pri plusových práčkach sa samozrejme každý z Vás dočká oveľa vyššej úspory.

práčka

Spotreba vody je veľmi sledovaná. Najlepšie je, ak má práčka najnižšiu spotrebu vody. Jedna práčka má uvedené, že spotreba vody je 38 litrov a iná je zas 48 litrov.

A čo očakávať od tej najlepšej práčky?

  • Odložený štart prania
  • Sprchovanie prádla
  • Automatika, ktorá je daná na základe množstva
  • Je dostupná aj detská poistka
  • Wi-fi a NTC
Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.sk, a Tpd.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.