Rate this post

Zvažuje nad myšlienkou, že si kúpite kameru? Stačí spoznať parametre na základe ktorých sa rozhodnete, ktorá bude tá správna. Tak nech sú Vaše očakávania a predstavy naplnené. Najlepšie kamery pre Vás.

Čo sa týka klasických kamier, tak tie sú vynikajúce na natáčanie videí, trebárs osláv. Tie profesionálnejšie dokážu z takého obyčajného okamihu vyčarovať výnimočné spomienky a to vďaka ich vysokej kvalite rozlíšenia. Ak zoberieme do úvahy, že máme vytvárať videá v exteriéri, vonku, tak potom hľadáme také kamery, ktoré by boli tie najlepšie outdoorové kamery, prípadne športové kamery. Športové kamery sú také zariadenia, ktoré slúžia na zhotovovanie záznamu priamo z pohľadu netradičných pozícii. Musíte byť nielen v krkolomnej polohe, ale môžete sa postaviť aj fitness schody.

kamera

O tom aká kvalitná kamera bude, rozhoduje celý rad faktorov. Prinášame niekoľko kľúčových prvkov:

 1. Vysoké rozlíšenie
 2. Lacné 4K nie je OK
 3. Veľa snímok za jednu sekundu
 4. Kontrola kvality prostredníctvom Youtube
 5. Dávajte si pozor na slabé a silné svetlo
 6. Konštrukcia kamery limituje použitie
 7. Kvalita konštrukcie
 8. Vodotesnosť ako podmienka
 9. Možnosť pozerania na scénu natáčania
 10. Pohodlné ovládanie
 11. Príslušenstvo a jeho kvalita
 12. Ukladacia pamäť
 13. Pribalené programy na strihanie
 14. Cena

Najlepšie kamery

Podľa ukladania záznamu kamery delíme na mini DV kamery, HDD kamery, DVD kamery, kamery s kombinovaným záznamom a kamery, ktoré slúžia výhradne len pamäťovým kartám. Nezabudli sme ani na najlepšie kamery kamery do auta alebo na šport. Dôvody pre kamery do áut sú všelijaké, no najčastejšie ide o situáciu, kedy chceme vedieť kto je vinníkom prípadnej dopravnej nehody.

Vybrali ste si kameru, ktorá najviac vyhovuje vašim  požiadavkám? Podeľte sa s nami o to v komentári!

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.sk, a Tpd.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.