5 (100%) 1 vote

Najdôležitejšie súčasti moto výbavy

 

Moto sezóna je už u konca, aj keď pár motorkárov na cestách ešte stretávame. Viacerí vášniví motorkári si práve na konci sezóny kontrolujú, či motovýbava, ktorú používali, budú môcť používať aj na budúci rok.

Aké sú ale najdôležitejšie súčasti moto výbavy? Toto všetko je dôležité a pomáha motorkárom zvládať jazdenie na motorkách.

Prilby

 

Pri silnom páde vo veľkej rýchlosti môže motorkár skončiť veľmi zle. Práve kvôli ochrane si motorkári dávajú na seba prilby. Prilby by mali byť veľkostne vyhovujúce, čo znamená, že nemali by byť ani príliš voľné, ale zase nemali by ani príliš ťahať.

Medzi kvalitné prilby patria značkové prilby Shark. Čím sú ale také výnimočné? Tieto prilby majú fóliu proti zahmlievaniu v balení, majú rýchlo vymieňací mechanizmus plexi, samoutesňovací mechanizmus plexi, micro pracku na zapínanie, vyberateľný a prateľný interiér a sú dokonca optimalizované pre dioptrické okuliare.

Objednávajte značkové prilby Shark a môžete si byť istí, že počas cesty budete maximálne v bezpečí. Budete chránení aj v prípade pádu a budete chránení aj pred odlietavajúcimi kamienkami z krajnice, ktoré by vám mohli zasiahnuť tvár.

 

Bundy

 

Vo veľkých rýchlostiach je potrebné chrániť sa kvalitným oblečením. A práve bundy sú dôležitou súčasťou moto výbavy. Ak si chcete vybrať kvalitné bundy na motorku, vyberte si kvalitné bundy Furygan. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči oderu a má výbornú ventiláciu. Majú ľahkú vnútornú podšívku, vodeodolnú a tepelnú vyberateľnú vložku, možnosť nastavenia na rukách, páse a zápästiach a praktické vzdušné panely na vetranie.

Ak chcete byť v bezpečí na cestách, nepodceňte predovšetkým výber prilieb a búnd. Práve tieto súčasti moto výbavy bývajú najviac namáhané a preto je väčšia pravdepodobnosť, že ich budete musieť častejšie meniť.

Zdroj obrázka:

Autor: Chlorophylle Photography / Shutterstock.com