5 (100%) 1 vote

Kúpte si nové šperky, ktoré budete s radosťou nosiť

 

Šperky sú módne doplnky, bez ktorých by sme nevyšli von do spoločnosti. Podčiarkujú jemné ženské črty, zvýraznia outfit a samozrejme ozdobia nežnejšie pohlavie.

Šperky však nosia nielen ženy, ale aj muži.

 

Ak ale chcete do vašej dámskej šperkovnice kúpiť nové šperky, kúpte si také, ktoré budete s radosťou nosiť.

 

Strieborné náramky

 

Lacnejšie strieborné náramky sú veľmi praktickým a jednoducho kombinovateľným dámskym šperkom. Ich výhodou je to, že sa dajú nosiť aj k menej formálnemu oblečeniu ako napríklad luxusné visiace náušnice. Strieborné náramky sú vhodné pre ženy rôznych vekových kategórií, čo je ich ďalší bonus a dôvod, prečo si takýto šperk kúpiť.

 

Jednoduché, nie príliš prezdobené strieborné náramky s kvalitným zapínaním ozdobia vaše zápästia a v kombinácii so striebornými príveskami a náušnicami vytvoria set šperkov, ktorý môžete nosiť k džínsom, ale aj k dámskym šatám.

 

Náušnice z riečnej perly

 

Jednoduché minimalistické šperky sú v šperkovniciach vítané. Medzi takéto šperky môžeme okrem strieborných náramkov zaradiť aj náušnice z riečnej perly. Sú jednoduché, štýlové, majú dobré zapínanie, pútajú pozornosť, ale nezavadzajú najmä teraz v zime, kedy nosievame šály a čiapky.

Kúpte si náušnice z riečnej perly.

 

Každá žena sa chce páčiť. Mnohé dokonca neváhajú a kupujú svojmu psíkovi nový obojok s menom. Kúpte si preto náušnice z riečnej perly a potešte svojho domáceho miláčika „šperkom“ v podobe pekného obojku s menom.

 

Kúpte si nové šperky, ktoré budete s radosťou nosiť. Uprednostňujte predovšetkým nadčasové minimalistické šperky, ktoré sa dajú nosiť takmer ku všetkému, čo máte v šatníku. Šperkovnice by mali byť plné kvalitnými šperkami, ktoré sú nadčasové a ktoré si viete predstaviť nosiť aj o pár rokov. Okrem strieborných náramkov odporúčame kupovať aj iné šperky zo strieborných šperkov.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Nicoleta Ionescu  / Shutterstock.com