5 (100%) 1 vote

Ktoré štýlové doplnky by ste si mali kúpiť ešte pred začiatkom leta?

 

Mnohí z nás sa už nevedeli dočkať, kedy začne leto. O pár dní sa nám začne prvý letný mesiac a snáď už každá žena si šatník prispôsobila na prichádzajúce leto.

Ak vám ale chýbajú nejaké štýlové doplnky, pár nápadov na štýlové doplnky pre vás máme. Aké štýlové doplnky si kúpiť ešte pred začiatkom leta?

Ktoré štýlové doplnky by ste si mali kúpiť ešte pred začiatkom leta?

Nové pekné náušnice

 

V letných mesiacoch nenosievame príliš veľa strieborných náhrdelníkov, či príveskov, ale náušnice áno. Ak si chcete doplniť nové šperky, odporúčame pekné náušnice. Náušnice z chirurgickej ocele, či pekné náušnice so Swarovski krištáľmi budú skrášľovať váš letný outfit.

Kúpte si nové pekné náušnice a uvidíte, že počas leta nebudete potrebovať žiaden náhrdelník.

Môžete ich kombinovať k dlhým letným šatám, ale aj k džínsovým kraťasom a voľnému krátkemu tričku, či tielku.

Drevené náramky

 

Ak nemáte vo svojej obľúbenej šperkovnici žiadne drevené náramky, odporúčame vám kúpiť si nejaké. Sú priam stvorené na nosenie počas leta. Skvele sa hodia najmä k ľanovým výrobkom a k rifľovine, avšak môžete ich kombinovať napríklad aj k plavkám, či plážovým šatám.

Štýlové, praktické a ako stvorené na leto! Kúpte si preto ešte pred letom nové drevené náramky a vaša šperkovnica bude mať v sebe praktické a využiteľné šperky.

 

Maxi slamené klobúky a slamené tašky

 

V lete sa treba chrániť pred slnkom a čo vám viac pomôže, ako slamený klobúk? Kúpte si nové slamené klobúky a odporúčame vám k nim dokúpiť aj slamené tašky, či kabelky. Štýlovo ich zladíte najmä s voľnými letnými šatami, ale aj s peknými letnými sukňami a obtiahnutými tielkami.

Ak milujete sukne a šaty a v lete sú vašimi vernými spoločníkmi, odporúčame vám kúpiť si pekné maxi slamené klobúky.

Leto je za rohom! Kúpte si pekné štýlové doplnky, ktoré sa vám spájajú najmä s letom. Odporúčame ešte k týmto doplnkom kúpiť aj štýlové náramky na nohy, letné šatky (využijete ich najmä na pláži), ale aj veľké slnečné okuliare v čiernej, či v hnedej farbe.