5 (100%) 1 vote

Módne trendy sa neustále menia a tak, ako sa mení aj móda, menia sa aj naše požiadavky na obliekanie. Kým kedysi by sme nepovedali, že si nejaký konkrétny kúsok oblečenia oblečieme, o pár rokov je dôležitou súčasťou nášho šatníka.

Práve šperky sú ale to, čo daný outfit, ktorý máme na sebe, ozdobí. Viete ktoré šperky nosiť k ležérnemu dámskemu oblečeniu a ktoré zase k elegantnému?

Rifle, mikiny a kožené náramky

Ak najradšej nosíte rifle a dámske mikiny, odporúčame vám kombinovať k nim štýlové kožené náramky. Tieto náramky nosia aj muži, ale vôbec sa nemusia báť nosiť ich aj ženy. Sú vhodné k potrhaným rifliam, popísaným mikinám a ženy- rebelky si iný šperk na seba málokedy dajú. Ak nosievate vybíjané kabelky, práve kožené náramky k nim určite kombinujte.

Kožené náramky ale môžete kombinovať k rifliam, k mikine a k dámskej rifľovej bunde. Kombinácia rifľoviny a kože je nadčasová a hodí sa k ženám rôznych vekových kategórií. Nech už sa trendy v móde budú meniť akokoľvek, rifľovina a koža sú materiály, ktoré sú nadčasové a dajú sa nosiť aj o päť, či pätnásť rokov.

Blúzky, kulotky a strieborné šperky

Keďže máme teraz jar a onedlho sa nám začne leto, veľmi obľúbenými a nosenými kúskami sú teraz blúzky a kulotky. Ak máte rady túto kombináciu, odporúčame vám k nim kombinovať nadčasové strieborné šperky. Nadčasový strieborný náramok, prívesok, či náušnice dokážu takýto elegantný a zároveň pohodlný outfit krásne doplniť.

Všeobecne sú strieborné šperky najviac vyhľadávanými šperkami, preto sa nemusíte báť, dostupnosť týchto šperkov je viac než dobrá.

Ak nosíte prevažne ležérne oblečenie, okrem kožených náramkov odporúčame nosenie jednoduchých minimalistických náušníc z chirurgickej ocele. K elegantnému oblečeniu môžete okrem strieborných šperkov zladiť aj moderné zlaté šperky. Záleží od toho, ktorý kov skôr preferujete.

Zdroj obrázka:

Autor: Dragon Images / Shutterstock.com