5 (100%) 1 vote

Hľadáte originálny zásnubný prsteň? Pomôžeme vám pri výbere

 

Čo viac symbolizuje lásku dvoch zaľúbencov ako zásnubný prsteň na ženinom prste?

Výber zásnubného prsteňa však môže mužom narobiť veľké problémy. Veľké rozdiely vo veľkostiach medzi konkrétnymi značkami zásnubných prsteňov môžu výber výrazne skomplikovať.

Ak hľadáte originálny zásnubný prsteň pre svoju partnerku, pomôžeme vám vybrať ten správny, ktorý sa jej bude páčiť.

Hľadáte originálny zásnubný prsteň

Aký materiál šperkov nosí?

 

Pri výbere štýlového zásnubného prsteňa musíte zohľadniť najmä materiál. Ak v šperkovnici vašej partnerky prevažujú strieborné šperky, potom by ste jej mali kupovať strieborný zásnubný prsteň. Dôležité je vedieť, aký materiál šperkov vaša partnerka preferuje a nosí. Zásnubný prsteň z materiálu, ktorý neobľubuje, by ju moc nepotešil. Takýto prsteň by jej navyše ani nepasoval k ostatným šperkom.

Ak chcete kúpiť naozaj originálny prsteň, nahliadnite do šperkovnice svojej partnerky a kúpte jej taký, ktorý jej bude ladiť k ostatným šperkom. Ak sa tomu nerozumiete, nechajte si poradiť priamo na predajni.

Minimalistické, či extravagantné?

Dôležité je vedieť, či vaša partnerka obľubuje skôr minimalistické, alebo skôr extravagantné šperky. Ak minimalistické, uprednostnite zásnubný prsteň s jedným centrálnym diamantom. Ak extravagantné, čiže výrazné, uprednostnite skôr zásnubné prstene s viacerými farebnými diamantmi. Diamantové prstene sú krásne, luxusné, štýlové, originálne.

Hľadáte originálny zásnubný prsteň

Ako vybrať správnu veľkosť?

 

Jednoducho! Vezmite do predajne jeden z prsteňov, ktorý vaša partnerka nosieva. Takto sa vyhnete zbytočným korekciám veľkosti zásnubného prsteňa a vaša partnerka sa bude môcť pýšiť so zásnubným prsteňom od toho momentu, kedy ju požiadate o ruku a ona povie áno.

Zásnubný prsteň vyberajte v predstihu v prípade, že vaša partnerka má tenké prsty a je potrebné prsteň upraviť.