5 (100%) 2 votes

Čo by rozhodne nemalo chýbať v šatníku každého moderného muža?

 

Pánska móda sa za posledné roky výrazne zmenila.

Čo by ale rozhodne nemalo chýbať v šatníku každého moderného muža, ktorý chce ísť ruka v ruke s módnymi trendmi?

Pánske sako

 

Jednoduché pánske sako neutrálnej farby by nemalo chýbať v šatníku žiadneho muža. Stačí ho skombinovať so vzorovanou slim fit košeľou, polokošeľou alebo s bavlneným tričkom s krátkym rukávom a môžete vyraziť na stretnutie s kamarátmi, na pracovné stretnutie, ale aj na rande.

V šatníku odporúčame mať určite čierne pánske sako, tmavosivé pánske sako, ale aj tmavomodré pánske sako. Tieto saká ľahko skombinujete s farebnými košeľami a tričkami.

Čo sa týka materiálového prevedenia, uprednostňujte 100% bavlnu.

Určite využijete módne pánske saká, športové pánske saká, ale aj športovo-elegantné pánske saká. Stačí si len vybrať, ktorý typ vám bude najviac vyhovovať.

Čo by rozhodne nemalo chýbať v šatníku každého moderného muža

Pánske obleky

 

Využijete ich na rôzne rodinné oslavy, pracovné stretnutia, pracovné pohovory, svadby.

Pánsky oblek by mal byť súčasťou pánskeho šatníka. Klasické pánske obleky s dvoma rozparkami z príjemnej bavlny zoženiete pomerne ľahko. Dávajte si však pozor, aby bol materiál na dotyk príjemný a aby odvetrával.

Ak sa vám nepáči nudný čierny pánsky oblek, uprednostnite sivý pánsky oblek, poprípade siahnite po elegantnom kráľovsky modrom pánskom obleku.

Čo by rozhodne nemalo chýbať v šatníku každého moderného muža

Bomber bunda

Páperové bomber bundy nosia nielen tínedžeri, ale aj muži v stredných rokoch. Ak potrebujete omladiť a chcete byť štýlový, siahnite po zimnej pánskej bomber bunde. Skombinujte ju so športovou mikinou, jednoduchými slim džínami a dokonalému outfitu nebude už nič chýbať.

Jednofarebné neutrálne pánske tričko s krátkym rukávom

 

Jednofarebných pánskych tričiek v neutrálnych farbách nie je nikdy dosť, preto ak natrafíte na príjemné bavlnené pánske tričko v neutrálnej farbe, neváhajte a kúpte si ho. Ideálne by bolo, keby si kúpite pánske tričko z Merino vlny (vhodné pod zimné športové mikiny) alebo krátke tričko zo 100% BIO bavlny.