5 (100%) 1 vote

Chcete partnera potešiť originálnym darčekom? Máme pre vás tipy!

 

Valentín je už dávno za nami, avšak to neznamená, že občas nemôžete svojho partnera potešiť niečim naozaj originálnym. Ak hľadáte zaujímavé tipy na originálne darčeky pre mužov, máme pre vás pár tipov na takéto darčeky.

Chcete partnera potešiť originálnym darčekom? Máme pre vás tipy!

Vtipné spodné prádlo

 

Jedná sa o praktický a zároveň vtipný darček pre mužov. Vtipné motívy na boxerkách, trenírkach pobavia, vyčarujú úsmev na tvári a hlavne prekvapia. Jedná sa totiž o netradičný darček, ktorý muž nebude čakať a o tom by to malo byť. Samozrejme, musíte vybrať taký motív, ktorý neurazí, ale pobaví. Stačí vybrať správnu veľkosť kvalitného vtipného spodného prádla.

Vtipné tričká

 

K vtipnému spodnému prádlu môžete dokúpiť aj vtipné tričká s krátkym rukávom. Na výber máte s množstva motívov. Ak sa vám podarí zladiť motív s motívom spodného prádla, máte set originálnych darčekov vhodnými najmä na výročie.

Vstupenky na športový zápas

 

Zážitky sú najlepšími darčekmi a preto skúste kúpiť svojmu partnerovi vstupenku na zápas obľúbeného športového tímu /jednotlivca. Ak máte radi rovnaké športy, o to lepšie. Partnerovi prekvapíte darček v podobe vstupeniek a potešíte aj seba, keďže si doprajete ďalší zážitok vo dvojici.

Chcete partnera potešiť originálnym darčekom? Máme pre vás tipy!

Zastrihávač brady/holiaci strojček s kozmetikou

 

Parádnym darčekom, či už na narodeniny, meniny, výročie, či Vianoce, alebo Valentín je zastrihávač brady alebo holiaci strojček s kozmetikou na holenie. Ak si váš partner pestuje bradu, kúpte mu kvalitný značkový zastrihávač brady. K zastrihávaču môžete kúpiť aj kozmetiku na úpravu brady, napríklad čistiacu penu na bradu, drevený hrebeň na bradu, alebo aj olejček na zmäkčenie fúzov.

Ak si váš partner nepestuje bradu a holí sa do hladka, skúste mu kúpiť nový, výkonnejší holiaci strojček a opäť s kozmetikou. Vytvorte set na zastrihávanie brady/ holiaci strojček.