5 (100%) 1 vote

Aké darčeky kúpiť synovi pod vianočný stromček?

 

Chýbajú vám ešte nejaké hračky pre deti a hľadáte zaujímavé tipy na darčeky pre deti? Máme pre vás pár zaujímavých tipov na darčeky pre chlapcov.

Vrtuľníky na diaľkové ovládanie

Lietajúce vrtuľníky, ktoré môže vaše dieťa ovládať pomocou ovládača, rozžiaria očká každého dieťaťa. Táto hračka nie je čisto určená len pre chlapcov. Zabavia sa s ňou aj dievčatá.

Predsa len vám ju skôr odporúčame kupovať pre synov, ako pre dcéry.

Ak máte doma malých chlapcov, k autíčkám, ktoré má v zbierke, by sa mu hodili veľké vrtuľníky na diaľkové ovládanie. Táto hračka je vhodná pre všetkých malých drobcov, ktorí majú túžbu stať sa pilotmi a hrajú sa na pilotov. Uvidíte, že kúpou tejto hračky vášho syna zaručene potešíte.

Aké darčeky kúpiť synovi pod vianočný stromček

Autá na diaľkové ovládanie

 

Hračky na diaľkové ovládanie sú veľmi obľúbené, preto ak sa vám zapáčili modely vrtuľníkov, kúpte svojim deťom aj super rýchle autá na diaľkové ovládanie. Autá na diaľkové ovládanie sa predávajú v rôznych veľkostiach. Malých chlapcov však viac fascinujú tie väčšie modely.

Medzi týmito autíčkami nájdete aj známe modely áut, len v zmenšenej podobe. Ktorý chlapec by nechcel mať zmenšený model BMW, Mercedesu alebo Range Rovera?

Koberec s autodráhou

 

Snom každého malého chlapca sú aj koberce s autodráhou. Pre vás ako rodičov to bude výhoda. Nestane sa vám, že stupíte pri upratovaní detskej izby na malé súčiastky autodráh. Motívy autodráh na detských kobercoch sú jednoducho fantastické! Príjemne oživia detskú izbu vášho syna.

Pri výbere týchto kobercov si všímajte najmä rozmery. Predávajú sa rôzne rozmery a rôzne tvary takýchto detských kobercov, preto skôr ako pôjdete vyberať nový detský koberec s motívom autodráhy, pomerajte si miestnosť.

Aké darčeky kúpiť synovi pod vianočný stromček

Detské knihy

 

A na záver ten najdôležitejší darček pre všetky deti, nielen pre chlapcov. Knihy sú darčeky, ktoré ste dostávali aj vy, keď ste boli deťmi, preto zachovajte túto tradíciu a kupujte svojim deťom nové knihy. Vášho syna potešíte aj novou encyklopédiou.

Knihy kupujte podľa toho, čo vášho syna zaujíma. Ak sa zaujíma o autá, kúpte mu knihu o autách. Ak o prírodovedu, kúpte mu knihy zamerané na prírodovedu.